Джок Стерджес • The Leica Photo reprinted courtesy Jock Sturges

Любий друже, фотографе. 4 квітня приєднуйся до ОНЛАНЙ-ФотоФесту. Карантин спричинив певні зміни у розкладі фотофесту. Три лектора не зможуть приєднатися до нас з технічних причин. Проте починаючи з 16:00 відбудуться ще три web-лекції майстрів сучасної фотографії.

Сюрприз фотофесту: Internet-лекція від Jock Sturges (Seattle, USA). Наш спеціальний гість фотофеста прочитає лекцію про зйомку психологічного портрету! 

Участь у Фесті безкоштовна. Але будь ласка, пройдіть реєстрацію у цій формі >> і ми надішлемо вам за годину посилання на вхід в зал web-конференції 

форма регистрации 

 

Джок Сторджес – лекция по фотографии
Photo reprinted courtesy Jock Sturges

19:00-20:30 • Джок Стерджес. ZOOM-лекція «Лінії Грації та Краси»

Американський фотограф Джок Стерджес – визнаний у світі майстер психологічного портрету – народився в Нью-Йорку у 1947 році. У 1974 отримав ступінь з перцептивної психології та фотографії в коледжу Марлборо у Вермонті. Після закінчення викладав фотографію в навчальних закладах, займався зйомками портретів, моди і реклами. У 1985 року здобув ступінь магістра мистецтв в Інституті Мистецтв (Сан-Франциско). Його фотографії знаходяться у колекціях Музею сучасного мистецтва (MOMA), у Metropolitan Museum of Art (Нью-Йорк), та the Bibliotheque Nationale (Париж).

 

 

16:00 • Дмитро Богачук • Колір в коммерційній та художній фотографії

Дмитрий Богачук. Лекции по фотографии

Дмитро Богачук, Pentax Ambassador, стверджує, що художнє завдання зображення – створити чуттєвий відгук у глядача. Фотографія, кіно, живопис знайшли вже безліч прийомів як провокувати емоції. Можна зафіксувати небачене або дивним чином знімати буденні речі. Або ви можете навести фокус на цінності людства, такі як любов, сім'я, гроші, здоров'я, свобода, досвід, гумор. Можна розповісти історію глядачеві одним кадром зі свого «фільму про що щось важливе».

Але найбільш сильно співпереживати сюжету глядача змушує характер та настрій кольоровів кадру. Саме це робить фотографію реалістичнішою за скульптуру. Що відрізняє з точки зору кольору комерційну та художню фотографію – про це на лекції Дмитра Богачука.

Більше інформації на курсі Д.Богачука «100 прийомів арт-фотографії» (найближчий старт 12 травня). Лекція на 50 хвилин. 

17:30 • Олександр Цибін • QuickStart – комерційна репортажна фотографія з мінімальними витратами

Александр Цыбин • Event фотограф в Киеве

Поговорим о том, как можно достаточно быстро начать снимать коммерческий репортаж. Эта лекция об основных правилах, принципах и лайфхаках, которыми я пользуюсь в своей работе :

  1. Почему репортаж, а не свадьбы, предметка, реклама…?
  2. Какая техника нужна начинающему фотографу и чем пользуюсь я.
  3. Что нужно делать, что бы клиент был доволен результатом и продолжал с вами работать.
  4. Как правильно отдавать готовый материал.
  5. Сложные задачи и как максимально обезопасить себя от факапа.
  6. Лайфхаки, которыми я пользуюсь, что бы получить более интересный результат.
  7. Постановка в репортаже, как с этим жить?
  8. Как «мои кореша» как помогают на съемках.
  9. Что нужно сделать начинающему фотографу что бы в самые быстрые сроки собрать качественное портфолио и начать зарабатывать.

Александр Цыбин – фотограф с 13-летним стажем коммерческой фотографии. Сотрудничал с печатными изданиями Forbes Ukraine, XXL Ukraine, ID. Interior, Prima, Дом и Интерьер. Основатель проекта Grand Photo Reporting, Behance ивент-фотографа.

форма регистрации   

 
 
  • Отзывы не найдены