Лицарі Майдану • Фотовиставка Костянтина Сови

Запрошуємо 19 лютого 2020 року о 19:00 на відкриття фотовиставки Костянтина Сови «Лицарі Майдану» в Галерею Київської Школи Фотографії. На цій зустрічі під звуки та музику Майдану ви побачите унікальні відео- та фотоматеріали з барикад. На цій зустрічі, немов у машині Часу, ви знову опинитесь посеред революційного Майдану. Автор фотопроекту «Лицарі Майдану» – засновник та викладач Київської Школи Фотографії Костянтин Сова.

Фотовиставка  триватиме з 19 по 28 лютого. Пн - Пт: з 10:00 до 20:00;  Сб - Нд: з 10:00 до 17:00. Вхід вільний! 

Кость Сова • репортаж з Майдану 2014

Ця фото-розповідь здебільшого про звичайних людей, які відклавши свої справи, кожен день прощалися зі своїми сім'ями, йшли на Майдан із вірою в Україну і мрією відстояти свою свободу і гідність!

Фотографії я знімав з першої барикади і до моменту, як розібрали останній намет. Це документальна фотографія, тому для мене було важливо залишатися об'єктивним, наскільки це було можливо. Мені пощастило бачити мирний Майдан, до країв заповнений людьми, які творили нову історію України... 

Мені було цікаво знімати людей по обидві сторони барикад, тож я намагався бути непомітним. Часом виходило пробиратися до рядів «Беркуту» і спецназу.

Я бачив як політики намагалися втрутитися в цю народну енергію, щоб використовувати її в своїх інтересах. Бачив як «втираються» в тіло Майдану псевдо-патріоти, які відтворювали перед камерами журналістів «привабливі» пози для самопіару. Бачив радикалів, якими керувала незрима рука «мудрих» партійних керівників.

  • Отзывы не найдены