«Лінія фронту. Рік 2018» – фотовиставки військового кореспондента Радіо Свобода Андрія Дубчака (випускник фотошколи). Виставка проходить в рамках мистецького проекту «Життя на «нулі» (організатор Інна Єрмакова). Виставка триватиме до 30 червня 2019 року. Вхід вільний

У фотопроекті представлені фотознімки з історіями на «нулі» (передові позиції) 36-ї окремої бригади морської піхоти у Широкино та Водяному, що на узбережжі Азову; «нулі» 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади («Едельвейси») під Попасноою (Луганщина); один день бою 24 ОМБр імені короля Данила у селищі Південне, що під Горлівкою та інші фотоісторії передової за цей «крайній» 2018-й рік. Загалом на виставці представлено 60 робіт автора розміру 30x45.

Основна ідея проекту: показати через людей та їх емоції війну такою, якою вона є насправді. У центрі уваги звичайні солдати, їх життя, побут та бої.

Про автора: Андрій Дубчак – кореспондент і фотокореспондент Радіо Свобода з 2003 року. Народився та виріс у місті Калинівка Вінницької області. Закінчив механічний факультет ВДСГІ, ФІОТ КПІ, «Журналістика цифрового майбутнього» Могилянської школи журналістики. Перший стрімер Євромайдану, фільмував та стрімив багато подій Революції Гідності, у тому числі трагічні дні 18,19,20 лютого 2014 року. Лауреат Європейського конкурсу Lovie Awards у номінації Інтернет-відео за відео з «ялинки». https://www.radiosvoboda.org/a/26686608.html
Фіналіст конкурсу European Digital Award 2019 у номінації «engagement». Висвітлював події під час анесії Криму. Зараз основна частина творчої роботи направлена на висвітлення війни з РФ на Сході України.

Соцмережі фотографа:
https://www.instagram.com/andriy.dubchak
https://www.facebook.com/andriy.dubchak
Персональний сайт:
https://www.andriy-dubchak.com.ua
Авторська сторінка на Радіо Свобода:
https://www.radiosvoboda.org/author/21973.html
mob: +38-063-493-08-70;
e-mail: DubchakA@gmail.com

Будемо раді бачити всіх зацікавлених та небайдужих!

 

  • Отзывы не найдены