Пейзажна фотографія. Ольга Пост

Виставка-продаж працює до 14 січня 2020 р. 

Пн - Пт: з 10:00 до 20:00;  Сб - Нд: з 10:00 до 17:00. Вхід вільний!  телефон для довідок - 050 505 95 21

Артфотосерія «Моя акваторія» – це колекція світлин, створених на узбережжях різних країн з 2009 до 2019 років. Думка про те, що водний простір спільно з прибережною зоною, умовно обмежене моїм кадром, і є моя акваторія, дала назву цій роботі.

Даний проект – моє намагання через призму пейзажів показати стан природи і присутність людини як частини цієї природи, її значення і одночасно незначність у контексті величі світового океану.

Я прагнула за допомогою кольору і півтонів передати у світлинах своє відчуття широти і атмосферності водних просторів і окреслення небокраю, а також спробувала у процесі зйомки відобразити неперевершенїсть ліній узбережжя, де природа та культура так досконало взаємодіють одна з одною, створюючи  єдиний простір. У результаті сформувався візуальний наратив знайомих образів, емоцій і атмосфери. Моя акваторія – це мій ідеальний світ, в якому природа і створена людиною культура, знаходяться в балансі, гармонії та естетичному рівновазі.

В експозиції представлено 30 фотографій, надрукованих обмеженим тиражом в компанії «Діагональ» на колекційному папері формата 60 на 90 см. 5 работ авторки вже викуплено і передано до приватних коллекцій. 

Роботи автора можно придбати! 2000 грн - формат 60х40 см, 2500 грн - формат 90х60 см.

Ольга Пост • київський фотограф

Ольга Пост закінчила Московський Державний Університет ім. М.В. Ломоносова (факультет журналістики); член Національної Спілки журналістів України. Навчалась фотомайстерності в Київській Школі Фотографії та Студії Олексія Абрамова. Номінантка та переможниця різних фотоконкурсів.

Колективні фотовиставки

2016 р. - «Third International Festival of Abstract Art «220 abstract art fest» , організований Pavlovka ArtGallery;

2018 р. – Фотопроект «Кризь рожевi окуляри» представлений в рамках колективної виставки «Героїзм бачення. Inside/outside», яку організував Modern Art Research Institute of the National Academy of Arts of Ukraine;

2019 г. – Третій Міжнародний ярмарок фотографії PHOTO KYIV;

2019 г. – Персональна фотовиставка «Моя акваторія» , Art Gallery «Митець», Київ.

Facebook авторки

 

  • Отзывы не найдены