Експериментальна фотографія. Наталія Пономарьова

Фотовиставка «Образ реальності» працює 11–17 лютого (Пн-Пт з 10 до 20:00),  та (Сб., Нд з 10 до 17:00). Вхід вільний! Телефон для довідок: 050 505 9521

Авторка виставки: Наталія Пономарьова (Elenrieth)

графічний дизайнер, художник, фотограф. Переможець Десятого міжнародного студентського фотоконкурсу «Гаряча крига», організаторами якого виступив Київський національний університет технологій та дизайну.

Для мене завжди була і є актуальною тема межі між предметним світом та суб'єктивним світом ілюзій, мрій та образів. Мистецтво фотографії для мене є інструментом для наділення матеріальних речей, природи, фактур нематеріальними емоційними якостями, надання їм нового значення та властивостей. При цьому відчуття їх реальності посилюється саме фотографічним реалізмом.

Дана серія фоторобіт – це уривки з мого візуального щоденника. Він не має загального чіткого стилю, проте є найщирішим вираженням мого світосприйняття. Щирість у творчості – найбільше, що в мене є і що я сама ціную у мистецтві. Вона дає автору бути відкритим у своїх почуттях, а глядача закликає до діалогу та співпереживання.

  • Отзывы не найдены