Фотографині XX сторіччя

Imogen-Cunningham
Жінки лише в минулому столітті стали рівними з чоловіками фотографами. Але і раніше вони багато привносили у розвиток фотографії, звертаючи увагу на світло в пейзажі, особливості експозиції, зйомки архітектури, емоції в кадрі і багато інших речей, які раніше упускали чоловіки. 
З часів появи фотографії, жодні труднощі - ані важке обладнання, ані критичне ставлення громадськості не могли змусити жінок відмовитися від заняття фотографією. І хоча статистика показує, що в професії фотографа по всьому світу значно більше чоловіків, ніж жінок, у наших силах - вплинути на ситуацію. Серед студентів Київської Школи Фотографії - 90% - представниці прекрасної статі, які все виразніше виявляють свої фотографічні таланти. А поки поглянемо на відомих жінок-фотографів ХХ століття, роботи яких надихають ...
Продолжить чтение
  1085 просмотров
1085 просмотров

Терпеть нельзя Бороться. Недобросовестная конкуренция инструментами Facebook.

HOW-TO-facebook

На вашей бизнес-странице FaceBook клиенты в два клика могут оставить оценку и отзыв. Но что делать, если это был не клиент, а конкурент? Ведь хозяин паблика, согласно правилам ФейсБук, не имеет права удалять  отзывы. А 30 единиц, поставленных странице в течение часа с фейковых экаунтов, способны изрядно понизить рейтинг. Как быть в таких случаях? В этой статье собран жизненный опыт и полезный лайфхак от первой фотошколы Украины - Киевской Школы Фотографии.

Продолжить чтение
  5385 просмотров
5385 просмотров