Програма воркшопу

Фуд-фотограф Оксана Сибидло

Workshop з майстром фуд-фотографії Оксаною Сибидло. Практика починається 04 серпня з 11:00

Мої хороші, в мене знову свято зустрічі з вами! 04 серпня відбудеться воркшоп з фуд фотографії зі мною, в якості куратора. Запрошую всіх хто був в мене на майстер-класах та хоче виключно практики. Також я буду щиро рада бачити всіх, хто ще не чув моїх МК, але дуже хоче спільно познімати та трохи поповнити своє портфоліо цікавими, захоплюючими композиціями.

Вам певно цікаво, що я для вас підготую? Будуть композиції, які я побудую на ваших очах і кожен буде мати змогу їх познімали та будуть набори, з яких ви самостійно будете будувати композиції, а я поруч- готова відповідати на ваші питання та, якщо потрібно підказувати.

1.Буде робота з денним, постійним та імпульсом світлом.
2. Зйомка атмосферного сніданку.
3. Коктейльний мінімалізм.

І ще декілька сюрпризів, про які я буду розповідати поступово.
І ще і ще.... 5 годин практики!)

Хто був в мене знає- що на наших практиках завжди гаряче та цікаво. Не пропусти можливість надихнутись та створити власноруч цікаві композиції. Найактивнішого учасника чекає приємний подарунок від мене) Чекаю на вас! Плануємо 16 грудня провести разом!!!!

Ціна: 1900 грн., при оплаті за 10 днів до старту  - знижка 10%. Скористайся!!! В день старту вартість - 2000грн.

Реєстрація на майстер клас 

  

Я хочу ділитись своїми знаннями та разом створити парочку шедеврів. Приєднуйтесь, запрошуйте друзів, давайте познайомимось та зробимо на зустрічах трішки новорічно-різдвяної казки. Запрошую вас на мій майстер-клас «Фуд фотографія смачних кадрів» .

  • Отзывы не найдены