Акции партнера

Компания Цифролаб дарит выпускникам 2-го курса фотошколы и гостям мастер-класса "Фотокнига за 5 шагов" печать первой фотокниги (20-и страниц SlimBook, 23*23 см).

Даже если Ваш "первый блин будет комом", этот блин достанется Вам даром. Это хорошая возможность не платить за свои ошибки, но приобрести бесценный опыт книгопечатания.

О партнере

 

Cyfrolab professional – on-line сервіс з виробництва фотокниг для професіоналів.

В асортименті нашої продукції є фотокниги, видрукувані як за допомогою цифрової поліграфії, так і традиційним фотохімічним способом.

Наш онлайн сервіс орієнтований на шкільних та весільних фотографів, а також на фотоцентри і рекламні агенції. Випускні альбоми, весільні фотокниги, каталоги продукції, портфоліо - і це далеко не повний список сфер, де може бути використана фотокнига.

Ми приймаємо онлайн замовлення і виробляємо фотокниги з готових макетів замовників і не пропонуємо послуг з верстки та дизайну.

Однією з головних переваг нашого сервісу є можливість замовити фотокниги онлайн, що істотно заощаджує як час фотографа, так і гроші, адже вартість фотокниг, якщо замовляти через інтернет, істотно нижча, ніж у звичайних фотоцентрах.

Як це працює

 • Підготуй макет 
  Створи макети сторінок та обкладинки в зручному для себе графічному редакторі згідно наших техвимог 
 • Завантаж файли 
  Зайди і завантаж ці файли до нас на сайт, оформи замовлення й об'яви найближчий для себе склад Нової Пошти для доставки
 • Оплати замовлення 
  Після оформлення замовлення, роздрукуй сформований рахунок та оплатити його в банку або через онлайн системи за вказаними реквізитами (наприклад Приват24)
 • Отримай свою фотокнигу 
  Після надходження коштів, протягом 7-ми робочих днів твоя фотокнига буде надрукована і відправлена.

 

Отзывы ФБ

400 отзывов о фотошколе до 2018 года тут ►